III EDYCJA DAMA NA OBCASACH

LADY IN RED

Za nami kolejne spotkanie. To już trzeci raz z rzędu restauracja Biała Dama miała zaszcyt gościć piękne damy na spotkaniach klubu Dama na Obcasach.... Jest nam niezmiernie miło,że tak wiele Pań zechciało spędzić z nami czwartkowy wieczór pod znakiem czerwieni tym bardziej że prawie każda z Pań pamiętała aby mieć w swojej garderobie cokolwiek czerwonego - nie zawiodłyście , na sali zrobiło się naprawdę RED. Tematem przewodnim spotkania był Total red look. Tym razem frekwencja przerosła nasze oczekiwania - było ok 60 osób !!!  Cieszymy się, że nasze spotkania spotykają się z coraz większą sympatią i zainteresowaniem tym bardziej że cały dochód ze sprzedaży wejściówek/cegiełek przekazałyśmy na rzecz koszalińskiej Fundacji Pokoloruj Świat. 

Jak zwykle Szef Kuchni Białej damy nie zawiódł i jego czerwony jak przystało na temat spotkania bufet cieszył się ogromnym powodzeniem.
Degustacja win była bardzo ciekawa i hmmm smaczna ;-) Tym razem  Pan Wojtek Cyran zaproponował nam do degustacji wina hiszpańskie, po prostu nieziemskie smaki....
Szkoła Tańca King Dance z właścicielką Kingą Olchowik zaprezentowała nam pełen wrażeń pokaz tańca najmłodszych swoich podopiecznych jak i profesjonalną parę taneczną która zachwyciła wszystkie damy .... chwilę później odbył się chyba najatrakcyjniejszy punkt programu ( sądząc po reakcji naszych Pań)   a konkretnie nauka tańca na krześle... było zmysłowo, seksownie a chwilami namiętnie i dziko ....
Pani Renata Stęplewska - porady dietetyczne, przedstawiła nam moc niezastapionego i jakże zdrowego polskiego buraka :-) tu także było RED :-)
Przedstawicielka Mary Kay sprawiła ze nasze dłonie stały się miekkie i nieziemsko gładkie ... na szczęście tu obyło się bez czerwieni ;-)
Olga Kurenna zaprezentowała nam nowe trendy stylistyczne oczywiście z czerwienią w tle.
Saltandpepper.pl zaprezentowało nam piękne czerwone kreacje i do biura i na ekskluzywne przyjęcie czy bal a do pary
Change Lingerie MODO przedstawiło piękną sensualną koronkową bieliznę.
Klinika dermaArt przedstawiła i doradzała nam przy wyborze odpowiednich kosmetyków na jesienno-zimową porę.
Na koniec obejrzałyśmy przepiękne i wyjątkowe broszki House of April.

Jak zwykle Marcin Czernicki  uwiecznienił nasze wspomnienia z tego przesympatycznego i pełnego wrażeń wieczoru...

PAMIĘTAJCIE O NASZEJ MISJI !!!
Zaproście na następne spotkanie mamę, siostrę, córkę, przyjaciółkę czy koleżankę w pracy :-)
W NAS SIŁA Damy na Obcasach !!!!!!

 .............. by każda Kobieta znalazła czas dla siebie. Poczucie, że cokolwiek wykonamy tylko dla siebie nie czyni nas egoistkami, a wręcz przeciwnie. Sprawia, że chce nam się żyć, daje wiarę w siebie :)Kolejne spotkanie już w nowym roku !!! śledździe nas na www oraz na naszych profilach FB !!!!

 

A oto fotorelacja:

Nasz cykl spotkań ma na celu oderwanie się od codziennych obowiązków, by poznać nowinki z zakresu kosmetologii, wizażu, mody i wielu innych interesujących dziedzin.

Podczas każdego spotkania zaoferujemy naszym Gościom nowe, ciekawe, czasem nie do końca jasne dla nas Kobiet zagadnienia z zakresu bycia Kobietą.

Inicjatywa Dama na obcasach jest wspólnym pomysłem właścicielek Kliniki dermaArt oraz Marina Mielno Z widokiem na jezioro. Przy połączeniu ogromnej wiedzy z zakresu szeroko pojętej kosmetologii z wykwintną kuchnią w eleganckich wnętrzach można stworzyć coś dla Kobiet Nowoczesnych.

Anna Sak- 33 lata, od kilku lat mama na pełen etat, od roku prowadząca Marina Mielno. Perfekcjonistka w pracy, dąży do wysoko postawionych celów. Pasjonuje się kuchnią i turystyką. Śledzi trendy i podejmuje wyzwania, by prężnie funkcjonowała Marina Mielno jako hotel, jak i restauracja Biała Dama. W wolnym czasie... pracuje :)

Kamila Łabiak- posiada 6-letnie doświadczenie z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej. Współwłaścicielka Kliniki dermaArt. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Podkreśla, że w każdym z nas jest piękno.

Marzena Kulik- prawniczka, Kobieta z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Współwłaścicielka Kliniki dermaArt. Emanuje pozytywną energią i ciepłem.

Nasze fanpage:

Marina Mielno: www.facebook.com/Marina-Mielno-Z-widokiem-na-jezioro-366621273535259

Restauracja Biała Dama: www.facebook.com/restbialadama

Klinika dermaArt: www.facebook.com/klinikadermaart