DAMA NA OBCASACH

Pierwsze spotkanie "Damy na obcasach", które odbyło się 9. czerwca br w Restauracji Biała Dama w Marina Mielno.

Naszą misją jest, by każda Kobieta znalazła czas dla siebie. Poczucie, że cokolwiek wykonamy tylko dla siebie nie czyni nas egoistkami, a wręcz przeciwnie. Sprawia, że chce nam się żyć, daje wiarę w siebie.

Podczas spotkania Panie miały okazję skorzystać z porad stylistki Marty Waluk, wizażystki Sandry Lewińkiej , trenerki personalnej Magdaleny Łabiak, chętne Panie zostały poddane konsultacji oraz badaniu skóry wykonanym przez dermaArt, miały okazję wykonać sobie zdjęcie portretowe oraz skosztować Sushi wykonanego specjalnie na tę okazję podczas pokazu SUSHI LIVE COOKING wraz z degustacją wina przeprowadzoną przez Pana Konrada Potejko, któremu serdecznie dziękujemy za cierpliwość ;)

Zwieńczeniem spotkania było rozlosowanie wśród uczestniczek bonów, voucherów i zaproszeń przygotowanych przez wszystkich partnerów.

Gorąco dziękujemy Paniom za przybycie!

Pełna fotorelacja z wydarzenia dzięki Marcinowi Czernickiemu http://marcinczernicki.com/

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowe atrakcje, jakie bedą na Państwa czekały podczas pierwszego eventu z cyklu Dama na obcasach

w restauracji Biała Dama w Mielnie !!!! ZAPRASZAMY

 

Nasz cykl spotkań ma na celu oderwanie się od codziennych obowiązków, by poznać nowinki z zakresu kosmetologii, wizażu, mody i wielu innych interesujących dziedzin.

Podczas każdego spotkania zaoferujemy naszym Gościom nowe, ciekawe, czasem nie do końca jasne dla nas Kobiet zagadnienia z zakresu bycia Kobietą.

Inicjatywa Dama na obcasach jest wspólnym pomysłem właścicielek Kliniki dermaArt oraz Marina Mielno. Przy połączeniu ogromnej wiedzy z zakresu szeroko pojętej kosmetologii z wykwintną kuchnią w eleganckich wnętrzach można stworzyć coś dla Kobiet Nowoczesnych.

Anna Sak- 33 lata, od kilku lat mama na pełen etat, od roku prowadząca Marina Mielno. Perfekcjonistka w pracy, dąży do wysoko postawionych celów. Pasjonuje się kuchnią i turystyką. Śledzi trendy i podejmuje wyzwania, by prężnie funkcjonowała Marina Mielno jako hotel, jak i restauracja Biała Dama. W wolnym czasie... pracuje :)

Kamila Łabiak- posiada 6-letnie doświadczenie z zakresu kosmetologii i kosmetyki pielęgnacyjnej. Współwłaścicielka Kliniki dermaArt. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Zawsze uśmiechnięta i pogodna. Podkreśla, że w każdym z nas jest piękno.

Marzena Kulik- prawniczka, Kobieta z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Współwłaścicielka Kliniki dermaArt. Emanuje pozytywną energią i ciepłem.

Nasze fanpage:

Marina Mielno: www.facebook.com/Marina-Mielno-Z-widokiem-na-jezioro-366621273535259

Restauracja Biała Dama:  www.facebook.com/restbialadama

Klinika dermaArt:  www.facebook.com/klinikadermaart

RED LADIES NIGHT w Białej Damie

08 marca 2019 TYLKO DLA PAŃ