Klub DAMA NA OBCASACH DAMA FIT

Za nami kolejne spotkanie. To już czwarty raz z rzędu restauracja Biała Dama miała zaszczyt gościć piękne damy na spotkaniach klubu Dama na Obcasach.... Jest nam niezmiernie miło,że tak wiele Pań zechciało spędzić z nami czwartkowy wieczór pod znakiem FIT.

Frekwencja przerosła nasze oczekiwania - było 70osób !!!  Z każdym spotkaniem jest nas coraz więcej , widzimy nowe twarze oraz Damy , które są z nami od początku, niestety wielu Paniom musiałyśmy odmówić z uwagi na ograniczoną ilość wejściówek. 

Zebrane z cegiełek pieniążki zostały przekazane Fundacji Pokoloruj Świat m.in.na spełnienie jednego z marzeń podopiecznej Zosi czyli na zakup różowego rowerka. Cieszymy się, że nasze spotkania spotykają się coraz większą sympatią i zainteresowaniem.

Jak od początku wielokrotnie podkreślałyśmy , wszystkie zebrane z cegiełek pieniążki z ostatnich spotkań zostały przekazane Fundacji Pokoloruj Świat m.in.na spełnienie jednego z marzeń podopiecznej Zosi czyli na zakup różowego rowerka. I na naszym czwartkowym spotkaniu marzenie Zosi się ziściło !!! W obecności wszystkich Dam wręczyliśmy Zosieńce jej wymarzony różowy rowerek - była też lalka i nosidło do niej !!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

Jak zwykle Szef Kuchni Białej damy nie zawiódł i jego bufet z przystawkami FIT był imponujący i pod względem wyglądu i pod względem smaku !!!! Sałatka z awokado, granatu, koziego sera z rozmarynem, Kus kus z migdałami, ciecierzycą i okoniem morskim, Sałatka z kurczakiem, pomarańczą, orzechami i rukolą, Budyń jaglany z owocami . Wszystko było znakomite !!!Pysznie, świeżo, podane z klasą..... oczywiście w Białej Damie !!!

Konsultantka Mery Key proponowała wszystkim Paniom skorzystanie z zabiegu satynowe usta bądź satynowe dłonie - wiele Pań się skusiło... można było zaznajomić się z ofertą kosmetyczną oraz nabyć kosmetyki na miejscu.

Jednym z gości specjalnych była Marta Czas - w ciągu trzech dni wyprzedała szafę ubrań, wynajęła swoje mieszkanie w Warszawie i kupiła bilet tylko w jedną stronę do Indii, by rozpocząć podróż po azjatyckim kontynencie. Spakowała życie do plecaka by żyć „tu i teraz” jako backpackerka. Potrzeba wolności nigdy nie pozwoliła na zamknięcie jej w szklanym biurowcu i zaszufladkowanie zawodowe. Fotograf- Włóczykij, wnikliwy obserwator rzeczywistości, artystyczna dusza. Podczas spotkania opowiedziała nam o sobie i o sile kobiecości ,oraz o tym jak żyć świadomie, celebrując naszą codzienność. Niespotykana osoba pełna pozytywnych wibracji !!!

Bardzo ciekawym wystąpieniem  był wykład  Leny Charkiewicz- trenerki głosu i lektorka. W bardzo fajny sposób przedstawiła nam  sposób na moc i siłę w wypowiadanych słowach  oraz poprowadziła mini warsztaty pt. „Jak mówić mocnym i pełnym blasku głosem?”.

Było jeszcze wiel innych tematów, wszystkie ciekawe, godne uwagi i poświęconego przez nas czasu....

Na koniec wśród wszystkich uczestniczek rozlosowaliśmy fajne upominki między innymi czekoladowe szpilki z pralinami w środku !!! Pyszne buty z czekolady ufundowane przez Marina Mielno oraz dermaArt.

Marcin Czernicki nasz niezastąpiony fotograf wykonał cudne i w pełni oddające tamte chwile ujęcia.

PAMIĘTAJCIE O NASZEJ MISJI !!!

 .............. by każda Kobieta znalazła czas dla siebie. Poczucie, że cokolwiek wykonamy tylko dla siebie nie czyni nas egoistkami, a wręcz przeciwnie. Sprawia, że chce nam się żyć, daje wiarę w siebie :)


Zaproście na następne spotkanie mamę, siostrę, córkę, przyjaciółkę czy koleżankę w pracy :-)

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA - śledźcie nas na FB !!!


W NAS SIŁA Damy na Obcasach !!!!!!Kolejne spotkanie już w czerwcu!!! Śledźcie nas na www oraz na naszych profilach FB !!!!

A oto fotorelacja:

WIĘCEJ  INFORMACJI:

https://www.facebook.com/damanaobcasach/