KONKURS JESTEM KOBIETĄ !!!!!

W dniu 13.08.2017r.  było nam niezmiernie miło gościć naszą zwyciężczynię konkursu Jestem kobietą... Panią Lillę Galerczyk. Pani Lilla otrzymała spory zestaw nagród: bukiet, czekoladową szpilkę z pralinami, voucher na kolację w Restauracji Biała Dama oraz Day SPA w Strefie Harmonii przy Marina Mielno.

Nasz laureatka okazała się być bardzo pozytywnie zakręconą, pełną nowoczesności, stanowczości i pełnej swobody młodą damą, spełniającą się w chwili obecnej w roli przede wszystkim mamy 16-miesięcznej Hani. Przypomnijmy czym dla naszej laureatki jest kobiecość: "Kobiecość to szaleństwo, szaleństwo to radość, radość to dar, dar to macierzyństwo, macierzyństwo to piękno, piękno to Kobiecość. Najlepiej być zwariowaną kobietą" Jak sama przyznała jest właśnie taką kobietą: szaloną, radosną, pełną czułości, radości i ciepła. Jak mówi: Nie wygląd nas określa a to co mamy w sercu... piękne słowa, prawda? Pani Lilla przyznała nam się że to jej druga wygrana w życiu, że nie ma szczęścia do konkursów czy loterii :-) dlatego była bardzo zaskoczona i szczęśliwa kiedy zobaczyła że jest zwyciężczynią naszego konkursu. Nie mogła uwierzyć iż wygrała wszystkie nagrody: bukiet, czekoladową szpilkę z pralinami, voucher na kolację w Restauracji Biała Dama oraz Day SPA w naszej Strefie Harmonii przy Marina Mielno Z widokiem na jezioro.... Zdradziła nam również, że na kolację wybierze się z..... mężem w rocznicę ich ślubu !!! Bardzo dziękujemy Pani Lilli za udział w naszym konkursie.

A jak rozumiały sesns słowa kobiecość pozostałe uczestniczki konkursu?

Magdalena Kowalczyk: "Kobiecość to być damą bez względu na wszystko".

Marta Dec: "Kobiecość to dla mnie nie tylko piękne włosy, zadbane paznokcie czy pewność siebie, ale przede wszystkim zdrowie. Moja kobiecość pozwala mi codziennie cieszyć się małymi rzeczami bo wiem, że odpowiednio o nią dbam. Naturalnie".

Grażyna Posadzy: " Moja kobiecość to niezależność, czerwień, bezpieczny rodzinny dom i pasje..."

Natalia Szulim: " Moja kobiecość to umiejętność zaglądania w głąb siebie,nabierania pewności siebie w myśleniu i działaniu oraz świadomego dokonywania wyborów i samoakceptacji" .

Angelika Garusińska: " Kobiecość...um...czyli, zmysłowa i elegancka, romantyczna, niezależna, matczyna, artystyczna i uduchowiona, naturalna ...wszystkiego po trochu ????"

Elżbieta Gajewska: " Kobiecość to miłość. Pełna delikatności i mocy. To miłowanie umiłowania."

Iza Toma: " Kobiecość to nie tylko wygląd zewnętrzny. To błysk w oku i uśmiech, to radość z każdego nowego dnia, to bliscy, którzy sprawiają, że czujesz się kobietą".

Sandra Gasek: "Kobiecość, to dla mnie pewność siebie i niezależność, świadome dążenie do celu i spełnianie swoich marzeń. Zmysłowość i delikatność oraz twarde stapanie po ziemi."

Marta Kociołowicz: " Jestem kobietą.. Wodą ogniem burzą perłą na dnie- jak w słowach piosenki. Kobiecość w moim wydaniu ma wiele twarzy .. jak cała ja ..To ten magiczny błysk w oku..Magnetyzm.. Kobiecość jest głębią, która ma wiele tajemnic jak ocean..czasem łagodna..."

Jeden wyraz, a tak wiele definicji. Wszystkie są piękne, prawda?

ZAPRASZAMY NA FOTORELACJĘ:

UWAGA KONKURS FB MARINA MIELNO I RESTAURACJI BIAŁA DAMA NA DZIEŃ KOBIET

JESTEM KOBIETĄ - pokaż wszystkim czym dla Ciebie jest kobiecość !!!

Wygląd, charakter, osobowość, zmysłowość, rodzina, samotność…. Co Cię określa ??? Co daje Ci siłę ??? Podziel się z nami swoją JA – pobudź wodze fantazji i pokaż nam siłę kobiecości !!!!

SUPER NAGRODY CZEKAJĄ !!!

1. Wejdź w dniach 01-07 marca na profil Restauracji Biała Dama i odnajdź post z konkursem JESTEM KOBIETĄ;

https://www.facebook.com/restbialadama/

2. Polub TEN post,

3. Zamieść zdjęcie swojej JA w komentarzu, króciutko napisz czym dla Ciebie jest kobiecość…

4. Udostępnij post z konkursem u siebie na profilu jako publiczny;

5. Czekaj na wyniki konkursu  skontaktujemy się… może właśnie z Tobą??? Będą zdjęcia, będzie uroczyste wręczenie nagród oraz relacja na FB - ]POWODZENIA

WYNIKI już 8 marca w samo południe 

Do wygrania: bukiet kwiatów, voucher na kolację dla dwóch osób do naszej Restauracji Biała Dama, Day SPA w Strefie Harmonii oraz słodki upominek !!!

ZACHĘCAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!

RED LADIES NIGHT w Białej Damie

08 marca 2019 TYLKO DLA PAŃ