KONKURS #MARINALOVE

 

 

LISTA LAUREATÓW

 WEEKEND W MARINA MIELNO

nagroda LIPIEC 2017

Pani Kasia pokazała nam co w Marinie podoba się jej najbardziej :-) Jest nam niezmiernie miło , iż obsługa ( w tym wypadku nasz niezawodny Pan Piotr !!!! ) jej zdaniem to najlepsze co nas identyfikuje !!! Ciężko pracujemy, cały zespół - od pokojowych przez kelnerów, recepcjonistki, kucharzy oraz Panią menadżer na to, by Państwo mogli wypocząć, zrelaksować się i nie martwić niczym przez czas urlopu czy pobytu u nas. Nie zawsze jesteśmy idealni, nie zawsze wszystko wychodzi tak jak byśmy chcieli, ALE ciągle, bez przerwy się uczymy, doskonalimy i ulepszamy !!!  TYLKO dla Was, nasi Goście  !!!!

SERDECZNIE GRATULUJEMY PANI KASI i zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu pobytu !!!!!!

 

 

LISTA LAUREATÓW - KOLACJE W BIAŁEJ DAMIE

03 sierpnia

Najfajniejsze zdjęcie tego tygodnia !!! W Marina Mielno w Białej Damie można naprawdę dobrz zjeść !!! I za to nas kochają nasi goście !!! PAMIĘTAJCIE: Pysznie, świeżo, podane z klasą..... tylko w Białej Damie przez cały rok  GRATULJEMY @iwillthinkaboutittomorrow  Twoje djęcie było the best !!!!!!

 

27 lipca

 

 

20 lipca

 

13 lipca

 

7 lipca

Pierwszy tydzień konkursu #MARINALOVE za nami i pierwsza zwyciezczyni! Gratulacje dla Pani Asi Poniatowskiej za śliczne zdjecie! Po odbiór vouchera na kolację dla dwojga zapraszamy na recepcję :)

WRACAMY 13 MAJA

KORONAWIRUS a nasza działalność