OSTATKOWA IMPREZA - PRYWATKA W BIAŁEJ DAMIE

Jeszcze niedawno reklamowaliśmy wydarzenie PRYWATKA W BIAŁEJ DAMIE - OSTATKI PRL  a już jesteśmy po wspaniałym party w naszej restauracji....

BARZO BARDZO DZIĘKUJEMY NASZYM GOŚCIOM !!!!  BYLIŚCIE SUPER NIEZIEMSKO WSPANIALI !!!!!!!!!

Jak zwykle impreza ,  obsługa , wystrój , atrakcje były na najwyższym poziomie. Goście byli wspaniali, zabawa trwała do białeg rana w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wielkim zaskoczeniem była dla nas ilość osób , które zdecydowały się przebrać czyniąc nasz bal realistycznym pod każdym względem :-)

Na gości czekała prawdziwa Milicja , która pilnowała porządku przez cały czas. Prawdziwy milicyjny STAR 200 WT i 2 funkcjonariuszy MO czekało i witało kogutami naszych imprezowiczów....

Pokój rodem z PRL -  TV, krzesła szklanki, kryszały... gramofon, projektor do slajd, FRANA, maszyna do szycia ... i wiele wiele innych gadżetów !!!! WSZYSTKO było tak realistyczne że człowiek myślał że cofną się w czasie .... zabawy było co nie miara... goście chętnie pstrykali sobie zdjęcia na tle prawdziwego PRLowskiego lokum :-)

Prawdziwy sklep z pustymi półkami  oraz  ze sklepikową Danusią, z towarem na kartki i towarem spod lady.... był papier toaletowy, ocet, konserwy a nawet rajtuzy, które rozeszły się w mgnienia oka ... Była też kolejka !!!!! Prawdziwa PRLowska kolejka po towar :-)

Na stołach królowała oranżada i żytnia !!! Galareta i seta czekała na wszystkich na start a serwowana ogonowa i gołąbki wywoływały śmiech na twarzach naszych gości.

Bufet opiewał w same perełki sprzed lat.... babka ziemniaczana, bigos, schabowy, kapuśniak no i flaki .... nie można nie wspomnieć o smażonej mortadeli !!! Hicior wieczoru !!!

Na zimnym bufecie sałatka warzywna, śledzie , jaja w majonezie, no i tatar - prawdziwa wołowina z żółtkiem, ogórkiem i cebulką - niejednemu zakręciła się łezka na wspomnienie starych dobrych prywatek domówek z początku lat 80tych !!! Był salceson, kaszanka, smalec  domowe przetwory w occie no i kiszone ogórasy ;-) Próżno by wymieniać rarytasy tego wieczoru !!!!

Słodki bufet opiewał w andruty z marmoladą , prawdziwy blok czekoladowy, był makaron z twarogiem i kompot  -  PRAWDZIWY POLSKI KOMPOT !!!!!!  

Muzyczną oprawę zpewnił am DJ muzycznydarek , który zabawiał gości do 05.00 RANO !!!!!  Grał super kawałki, przeboje lat 70-80 i 90 choć już późno późno a raczej nad samym ranem nie zabrakło i teraźniejszych hitów !!!

Była FOTOBUKA !!!! z gadżetami sprzed lat -jak zwykle goście bawili się super przy fotkach w minutę !!!!

FOTORELACJA  dzieki Agnieszce Orsa naszej niezastąpionej Pani fotograf , która baaaardzo długo bawiła się z nami po czym przygotowała fotorelację w klimacie tamtych lat -  BARDZO DZIĘKUJEMY !!!!!! :-)     http://www.agnieszkaorsa.pl/

 

Jeszcze dobrze nie ochłoneliśmy po naszym Balu Sylwestrowym a już zapraszamy na OSTATKI !!!!!

PRYWATKA W BIAŁEJ DAMIE PRL !!!!!!!!    Serdecznie zapraszamy !!!!

Marina Mielno oświadcza, że w trakcie organizowanych imprez / eventów pt.mogą być wykonywane zdjęcia lub  nagrania wideo, które będą publikowane w relacjach z tego wydarzenia w internecie, prasie, telewizji lub różnegorodzaju wydrukach itd, w tym celach informacyjnych, marketingowych i reklamowych działalności Marina Mielno. Uczestnik imprezy / eventu w Marina Mielno oświadcza, że wyraża nieograniczoną czasowo nieodpłatną zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie jego wizerunku jako 
uczestnika tego wydarzenia w pełnym zakresie w ramach czynności o jakich mowa w zdaniu poprzednim.

RED LADIES NIGHT w Białej Damie

08 marca 2019 TYLKO DLA PAŃ