WILD WEST PARTY W BIAŁEJ DAMIE

FOTORELACJA  dzięki Marcinowi Czernickiemu

BARDZO DZIĘKUJEMY !!!!!! :-)     http://marcinczernicki.com/

 

Kupiłeś już wejściówkę?? Bilecik??? Na co czekasz???

ZAPRASZAMY NA WILD WEST PARTY !!!!!!!!!!!!!!!!   21 KWIETNIA -  PIĄTEK, PĄTUNIO, PIĄTECZEK - godz 20.00 !!! STARTTTTTTTTTTT

Dzisiaj zdradzamy jak smacznie będzie na naszym PARTY :-)

Szef Kuchni przygotował same rarytasy rodem z Dzikiego Zachodu. Będzie jak zwykle SMACZNIE, KOWBOJSKO po prostu DZIKO !!!!!!!!!!!!!!!

Tym razem bez serwowania ;-)  WSZYSTKO na bufecie :-) Bufet ciepły -  W SUMIE 6 PROPOZYCJI !!!! , bufet zimny jak zwykle: mięsiwa, ryby i sałatki. Nie zabraknie dodatków no i oczywiście słodki bufet !!!!!!!!

Oczywiście kawa , herbata oraz  WSZYSTKIE napoje bezalkoholowe GRATIS GRATISI GRATISIUNIO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Marina Mielno oświadcza, że w trakcie organizowanych imprez / eventów pt.mogą być wykonywane zdjęcia lub nagrania wideo, które będą publikowane w relacjach z tego wydarzenia w internecie, prasie, telewizji lub różnego rodzaju wydrukach itd, w tym celach informacyjnych, marketingowych i reklamowych działalności Marina Mielno. Uczestnik imprezy / eventu w Marina Mielno oświadcza, że wyraża nieograniczoną czasowo nieodpłatną zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie jego wizerunku jako uczestnika tego wydarzenia w pełnym zakresie w ramach czynności o jakich mowa w zdaniu poprzednim.

RED LADIES NIGHT w Białej Damie

08 marca 2019 TYLKO DLA PAŃ