LATO W MARINA MIELNO

Witamy serdecznie wszystkich naszych gości w Marina Mielno Z widokiem na jezioro !!!!

Rozpoczeliśmy sezon wakacyjny !!

Życzymy wspaniałych wakacji. Niech każdy dzień przyniesie słońce i radość, niech służy odpoczynkowi i nabieraniu wiatru w żagle na kolejny rok !!!

07 lipca - LIVE COOKING GRILLED BURGER DAY

Zapraszamy na burgera wołowego, wieprzowego oraz rybnego !!!! Będzie też klasyczny ziemniak z tzatzikami oraz bar sałatkowy z warzywami !!! A dla tradycjonalistów upieczemy zwykłą kiełbasę :-) !!!!

14 lipca - LIVE COOKING SUSHI DAY

21 lipca - MIX GRILL DAY

Restauracja BIAŁA DAMA w Marina Mielno z Widokiem Na Jezioro, zaprasza na LIVE COOKING DAY MIX GRILL już w czwartek! Czyli kiełbasa, szaszłyki, karkówka i wołowina – w najlepszym, grillowym wydaniu i rewelacyjnych cenach! Zobacz najlepszych kucharzy w Mielnie na żywo i zakochaj się w ich grillowej magii! Dodatkowo w każdy czwartek o 16-stej – Live Cooking Day !!!!

28 lipca - TATARowy ZAWRÓT GŁOWY

04 SIERPNIA  MEXICO DAY !!!!
11 SIERPNIA   FESTIWAL MAKARONÓW !!!!!                    

18 SIERPNIA  MAKARONOWE SZALEŃSTWO !!!! 

 

 

Przedstawiamy atrakcje które dla Państwa przygotowaliśmy w tym sezonie:

ANIMACJE DZIECIĘCE

Trzy razy w tygodniu zapraszamy naszych najmłodszych gości na STACJA ANIMACJA !!!!  Przystanek kreatywnej zabawy.

 W każdy poniedziałek i środę od 12.00 do 14.00 nasza niesamowita WESOŁA OLA  zabierze wszystkie dzieci w kreatywny świat rysunku, wycinanek, malowania ....  w świat kredek i flamastrów !!!!

W każdy wtorek o 19.00 Klaun Filip rozśmieszy Was do łez !!!!

 

WIECZORKI PRZY MUZYCE NA ŻYWO

 

 

 

LUNCH TIME

Zapraszamy na pyszny lunch !!! Od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-15.00 fajne, zdrowe zestawy na szybki i sycący posiłek . 15,99 zł

 

 

 

KARUZELA CAFE

nasza kawiarnia serdecznie zaprasza na pyszną kawę i lody i ciasta i słodkości !!!!

Kawy mrożone SNICKERS, KRÓWKA i OREO !!!!!                    Pyszne puchary lodowe w trzech smakach: czekoladowy, owocowy lub orzechowy !!!!

                   

 

STREFA RELAKSU NAD JEZIOREM

Super miejsce, super czas !!! odpocznij, zrelaksuj się !!! WIFI dla naszych gości, pełna obsługa kelnerska, mega wygodne leżaki - to wszystko czego potrzebujesz od życia - poczuj się cool , poczuj magię naszego jeziora !!!!