O nas

Marina Mielno - z widokiem na jeziero to nowoczesny, otwarty w lipcu 2015 r. obiekt, który kusi amatorów wypoczynku nad wodą doskonałą lokalizacją pomiędzy Bałtykiem a jeziorem Jamno.

Do nadmorskiej plaży można stąd dojść w nie więcej niż 10 minut, jezioro zaś znajduje się w odległości zaledwie kilku kroków i można je podziwiać z tarasów naszych pokoi. Nowoczesny i komfortowy wystrój wyróżniają wszelkiego rodzaju detale, które dodatkowo podkreślają wyjątkowość tego miejsca.

Elegancja, komfort, miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa sprawiają, że pobyt w naszym obiekcie staje się przyjemnością. Doskonałe posiłki serwowane w formie bufetu, przyrządzane zawsze ze świeżych artykułów nabywanych u rodzimych dostawców na zawsze zapadają w pamięć naszych gości. Słyniemy z doskonałej kuchni, czystych pokoi i przemiłej atmosfery gdzie każdy gość traktowany jest indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Posiadamy pomost przy jeziorze, gdzie cumować mogą łodzie , gdzie na leżaku w ciszy i spokoju można odpocząć czując na sobie bryzę świeżego morskiego powietrza....

 

 

Pokoje

Marina Mielno posiada 38 pokoi dwuosobowych typu standard, lux oraz superior. W niektórych pokojach jest możliwość dostawki w formie sofy rozkładanej bądź pojedynczego lóżka. Ponadto w każdym pokoju znajdziesz łazienkę z prysznicem, telewizor HD i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Większość pokoi posiada balkon.

 

 

Restauracja

Nowoczesna, urządzona w jasnych barwach restauracja Biała Dama to prawdziwe serce naszego obiektu. Niebanalny wystrój nawiązuje do skandynawskiego designu i zaskakuje oryginalnym wyglądem. Każdy detal jest dopasowany do całości tak, że miejsce to jest przytulne i ciepłe sprawiając wrażenie bytności w zaciszu domowego ogniska.

 

  

 

GWIAZDY W MARINA MIELNO

 

 

 

 KARTY STAŁEGO KLIENTA

Wszyscy nasi stali goście będący u nas na wypoczynku min 3x otrzymują od nas kartę stałego klienta upoważniającą do zniżki 10% na wszystkie usługi hotelowe.

W Marina Mielno. Z widokiem na jezioro to Ty jesteś dla nas najważniejszy… Przyjedziesz gościem, wyjedziesz przyjacielem to nasze motto od pierwszych dni działalności obiektu. To dla Was się zmieniamy i ulepszamy każdego dnia. Dla naszych najwierniejszych gości mamy niespodziankę: Kartę stałego klienta, która upoważnia do 10% rabatu na wszystkie usługi hotelarskie w naszym obiekcie. Karta z nr 001 już trafiła w ręce jednego z naszych przyjaciół. Karta jest imienna i opatrzona numerem; prawo do jej użytkowania przysługuje osobie, dla której została wystawiona.

 

 

 

 

 

KORONAWIRUS a nasza działalność

KORONAWIRUS a nasza działalność